Витрачайте менше на придбання ювелірних виробів

 

КАРТКИ ЗНИЖОК

Мережа відділів ТМ "Ювелірний дім "Прайд" пропонує систему знижок, яка допоможе витрачати менше на придбання ювелірних виробів та супутньої продукції за наступними умовами:

   1. При здійсненні однієї або кількох придбань на загальну суму від 1500 грн. клієнт отримує дисконтну картку зі 7% знижкою ("Блакитну картку").

   2. Для отримання дисконтної картки з 15% знижкою ("Білої картки") власникам "Блакитної картки" достатньо накопичити придбання у нашій мережі виробів на суму від 7000 грн. та заповнити відповідну анкету.

   3. Клієнти, які не є власниками "Блакитної картки", після здійснення одноразового придбанняна суму від 8500 грн., отримують відразу гарантовану знижку у 7% та "Білу картку" 15% для всіх наступних придбань.

Власники VIP 12% карток старого зразка можуть обміняти її на "Білу картку", здійснивши одну або кілька придбань від 5000 грн.

Наші постійні клієнти - власники дисконтних карток завжди мають додаткову перевагу навіть на акційний товар! 

Запрошуємо в наш інтернет-магазин "Ювелірна Лавка JLavka.com"

 

Протягом дії акції щодня діє спеціальна пропозиція на вироби у вигляді надання знижки 50%!

Торгова марка  "Ювелірний Дім Прайд"  з 2002 року є стабільним учасником ювелірного ринку України, пропонуючи золоті і срібні прикраси, коштовності і подарунки. Наша компанія є дійсним членом Союзу Ювелірів України з 2005 року і бере участь у різних ювелірних заходах.


В онлайні наша компанія представлена як інтернет-магазин "Ювелірна Лавка JLavka.com"


Успішна робота понад 10 років з постачальниками і українськими виробниками дозволили нам досягти низьких цін на більшість ювелірних прикрас та інших ювелірних виробів, які представлені в нашому магазині.

Також, відзначимо особливі ювелірні марки, наприклад дорогоцінна колекція ТМ "PRIDE", представлені на нашому сайті ексклюзивно, тобто на території України продаються тільки через наш інтернет-магазин і під брендом "Ювелірний Дім Прайд".

Запрошуємо в наш інтернет-магазин "Ювелірна Лавка JLavka.com"

 

 

 

м.БРОВАРИ

ТЦ «Форум», вул. Героїв Небесної Сотні (Возз’єднання) 5, 2-й поверх Режим роботи: з 9.00 до 19.00 без вихідних

 

 

______________________________________________________

У наших магазинах відділах представлена значна частина ювелірного асортименту сайту. Також, в магазинах відділах Ви можете отримати будь-яке замовлення з нашого інтернет-магазину "Ювелірна Лавка JLavka.com"